Amsterdam Turu


Amsterdam Turu

Amsterdam Turu

3 Gece 4 Gün

Kişi Başı 398 €’dan Başlayan Fiyatlarla

 

1. Gün

İstanbul >> Amsterdam
 

Amsterdam, uçuş süresi oldukça kısa olan bir destinasyon. Bu nedenle, Amsterdam turuilk gününde, şehri keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz. (Türkçe rehber eşliğindeki panoramik şehir turunuz, geliş saatinize göre aynı gün veya ertesi gün 2 ile 4 saat arası gerçekleştirilir.)  Kulüpleri, barları ve gece hayatıyla da meşhur olan bu şehir, size –emin olun- çok fazla şey sunuyor. İlk gününüzde Rijksmuseum Müzesi ile Van Gogh Müzesi’ni ziyaret etmenizi, akşamı ise meşhur Amsterdam kafelerinden birinde tamamlamanızı öneririz. Rijksmuseum, her yıl bir milyon kişiden fazla kişinin ziyaret ettiği bir müze. Van Gogh Müzesi ise, bu ünlü sanatçının 200’den fazla çalışmasını barındırıyor. 

2. Gün

Amsterdam 
 

Hollanda “Laleler Ülkesi” olarak tanınıyor, Amsterdam da bunun en güzel örneklerini görebileceğiniz bir şehir. Amsterdam turu ikinci gününde, size meşhur Çiçek Pazarı’nı ziyaret etmenizi öneririz. Lalelerden orkidelere, en güzel ve en egzotik çiçeklere bu Pazar içerisinde rastlanabiliyor. Pazara uğramışken, Reypenaer Tadım İstasyonları’na uğramayı da unutmayın – bu istasyonlarda, Avrupa’da üretilen her çeşit peynir şarap eşliğinde denenebiliyor. Gününüzü Amsterdam kanallarında bir tekne turuna çıkarak tamamlayabilirsiniz. 

3. Gün

Amsterdam 
 

Amsterdam denilince Vondelpark’tan bahsetmemek olmaz. Amsterdam turu üçüncü gününüze, bu parkta başlamanızı öneriyoruz. Vondelpark, Amsterdam’daki en büyük yeşil alanı oluşturuyor ve 1587 yılında, meşhur şair Joost van den Vondel tarafından tasarlanıyor. Kültürel bir buluşma noktası da olan park, sokak sanatçılarından müzisyenlere kadar pek çok atraksiyon içeriyor. Amsterdam’da bir bisiklet turu atmak çok iyi bir fikir olabilir – şehir merkezindeki herkes, onları kullanıyor. Sizi, şehri keşfetmeye davet ediyoruz. Hedefimiz Anne Frank’in Evi. Tüm dünyada tanınan bir eser olan “Anne Frank’ın Günlüğü”, bu evde yazılıyor. Nitekim orijinal günlük de, yine aynı adreste sergileniyor. Heineken Experience, Madame Tussauds Müzesi ve Amsterdam Dungeon, uğrayabileceğiniz diğer popüler etkinliklerden bazıları. Eski usul bir Amsterdam kafesi arıyorsanız, akşam yemeğini Amsterdam Brown Café’de yemenizi öneririz.

4. Gün

Amsterdam >> İstanbul
 

Bu güzel şehirden ayrılma günü. Gezdikleriniz, gördükleriniz ve deneyimlediğiniz birçok anı ile evinize dönme vakti. Sabah otelinizde yapacağınız güzel bir kahvaltı sonrasında otel çıkış işlemlerinizi tamamlayıp eğer uçak saatiniz yakınsa transfer hizmetimiz ile direkt havalimanına geçebilirsiniz. Uçak kalkış saatiniz için daha zaman varsa oteliniz çevresinde yürüme mesafesinde turlar ve bir lezzetli öğle yemeği Amsterdam turunuz için güzel bir final olacaktır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler

Oda Kahvaltı Konaklama

Uçuşlar

Havalimanı Vergileri

Türkçe Bilen Asistan Eşliğinde Havalimanı > Otel > Havalimanı Transferleri

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Türkçe Rehber Eşliğinde Panoramik Şehir Turu

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler

Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz

15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız

Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri

Tüm kişisel harcamalarınız

Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)

Vize Hizmetleri

Önemli

Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.

Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.

Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Tur sorumlu değildir.

Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.