Malta Turu


Malta Turu

Malta Turu

3 Gece 4 Gün

Kişi Başı 249 €’dan Başlayan Fiyatlarla

 

 

 

1. Gün

İstanbul >> Malta
 

Malta turu birinci gününde, ilk durağımız başkent Valetta olacak. Şehrin tamamı UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne dahil edilmiş, zira sayısız tarihi ve mimari eser barındırıyor. 17. yüzyıldan kalan liman bölgesi ve şehrin içine doğru uzanan sokaklar, neredeyse dört yüz yıldır değişmemiş bulunuyor. St. John’s Co-Cathedral, Master’s Palace ve Ulusal Arkeoloji Müzesi, ziyaret etmenizi tavsiye ettiğimiz yerlerden.

2. Gün

Malta
 

Malta turu ikinci gününe, kartpostallardan fırlamışa benzeyen bir bölgeyi ziyaret ederek başlıyoruz; Mavi Göl. Su o kadar berrak ki, hemen altındaki beyaz kumlar kolayca görülüyor. Turkuaz rengi deniziyle meşhur olan Mavi Göl, yüzmek ve güneşlenmek için en uygun seçeneklerden biri. Gün içinde tekne veya botlarla Comino Adası’na da geçebilir ve bu bakir adanın muhteşem güzelliğinin fotoğraflarını çekebilirsiniz.

3. Gün

Malta
 

Malta turu üçüncü gününde, ada ziyaretleri yapıp sualtı sporlarını deniyoruz. İlk durağımız Gozo Adası. Malta’nın kuzeyinde yer alan bu küçük ada, el değmemiş doğası ile Akdeniz’in ortasında tropikal bir ada deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Citadella, Ggantija Tapınağı ve Pinu Manastırı, adada ziyaret etmenizi önerdiğimiz yerler arasında. Yine buradayken scuba dalışı gerçekleştirebilir ve denizaltı yaşamının güzelliğini yakından görebilirsiniz.

4. Gün

Malta >> İstanbul
 

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılmasının ardından otelden çıkış işlemlerinizi tamamlayıp, kendinizi şehrin sokaklarına bırakabilirsiniz.Uçuş saatinize kadar size kalan zamanda ufak bir gezinti yapabilir şehrin cafelerinde bir tatlı eşliğinde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Transfer saati geldiğinde ise daha önceden belirlenen saatte ve yerde transfer görevlisi sizi bekleyecek ve Havalimanına transferinizi gerçekleştirecektir. İstanbul’a varışınızı takiben seyahatinizin son bulacaktır.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Self Catering Konaklama

Uçuşlar

Havalimanı Vergileri

Havalimanı > Otel > Havalimanı Transferleri

Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz

15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız

Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri

Tüm kişisel harcamalarınız

Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)

Vize Hizmetleri

Önemli

Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.

Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.

Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Tur sorumlu değildir.

Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.