Merit Cyprus Gardens Holiday Village (Kıbrıs Magosa)


Merit Cyprus Gardens Holiday Village (Kıbrıs Magosa)

        Merit Cyprus Gardens Holiday Village

 

 

Genel Bilgiler

 

Tesiste kum özellikte plaj , iskele , yüzme havuzu , çocuk yüzme havuzu , çocuklar için oyun alanı tenis kortları , 400 çeşit bitki barındıran Botanik Bahçesi , Garden Restaurant , havuz bar , plaj bar , futbol sahası , basketbol sahası ve voleybol sahası bulunmaktadır. Tüm odalar ; Laminat + seramik zemin , split klima , TV , mini bar , güvenlik kasası , telefon , duş ve tuvalet , kuru temizleme , çamaşır yıkama ve ütü hizmetleri bulunmaktadır.

Önemli Bilgiler

 

0-6 yaş 1. çocuk ücretsizdir.

2. çocuk 0-3 yaş free, 4 yaş itibari ile tam ücrete tabiidir.

Özel dönemlerde 0-3 yaş çocuk ücretsizdir.

7 Gece Kal 6 Gece Öde 01 Nisan - 31 Ekim Tarihleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir. Free Olan Gece Hafta içi Fiyat'dan düşülür. Özel Dönemlerde geçerli değildir.

01 Nisan ile 31 Ekim Tarihleri arasında 10 Gece Kal 9 Gece Öde / 14 Gece Kal 12 Gece Öde / 21 Gece Kal 18 Gece Öde Gün aksiyonlarında erken rezervasyon geçerli değildir. Free olan gece hafta içi konaklamalarda geçerlidir. Özel Dönemlerde geçerli değildir.

Otel Konsepti

 

Yaz/ HERŞEY DAHİL

Açık büfe sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri ile yerli alkollü / alkolsüz içeceklerin servisi ücretsizdir. KıŞ / HERŞEY DAHİL Açık büfe sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri ile yerli alkollü / alkolsüz içeceklerin servisi ücretsizdir.

 

Aktiviteler

400 dönümlük arazi üzerine kurulu Tesiste 1,5 km uzunluğunda kumsal plaj, iskele, yüzme havuzu, tenis kortları, 400 çeşit bitki barındıran Botanik Bahçesi, Garden Restaurant, havuz ve plaj bar bulunmaktadır. - Yüzme havuzu - Tenis kortları, Basketbol Sahası , Voleybol Sahası ,Mini Futbol Sahası - 400 çeşit bitki barındıran Botanik Bahçesi - Çocuklar için havuz - Çocuklar için oyun alanı

 

Plaj ve Havuz Bilgisi

Tesisin kendisine ait kumlu plaj alanı bulunmaktadır. Not: Evcil hayvan kabul edilmez.

 

Konum Bilgisi

İskele mevkiinde Ercan Havalimanı 'na 45 km , şehir merkezine 15 km mesafededir. Denize sıfır konumdadır.

 

Balayı Bilgisi

Balayı çiftlerine özel olarak yapılacak jestler;

*** Odaya Özel Balayı Süslemesi

*** Şarap-Meyve Sepeti

*** Kıbrıs Macunları ve Tatlı Tabağı-Çikolata

*** Bornoz

Not : Otele giriş esnasında evlilik cüzdanı ibraz edilmesi zorunludur.