Pamporovo Kayak Turu


Pamporovo Kayak Turu

 

Pamporovo Kayak Turu

3 Gece 4 Gün

 

 

1. Gün

İstanbul >> Pamporovo
 

Pamporovo kayak turu birinci gününe, eğitim alarak başlıyoruz. Bu eğitimin kapsamı, sadece yeni başlayanları değil yarı-profesyonelleri de ilgilendiriyor. Zira bölgedeki pistlerin kendine has özellikleri de eğitim sırasında anlatılıyor. Diğer bir deyişle, deneyim seviyeniz ne olursa olsun bu eğitime katılmanız önem taşıyor. Her tesisin kendi özel eğitim programı olsa da, bizim tavsiyemiz bu konuda uzmanlığı olan yerleri tercih etmeniz. Skischoolsteve ve Ski School Snezhanka, bu bakımdan ön plana çıkan yerler. Günün kalanını deneyim seviyenize uygun bir pistte istediğiniz kadar kayarak geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

2. Gün

Pamporovo
 

Pamporovo kayak turu ikinci gününde, bölgede yapabileceğimiz diğer aktiviteleri keşfediyoruz. Her ne kadar tesislerin bağlı olduğu bir kasaba olmasa da, sadece on kilometrelik bir yolculuk ile ulaşabileceğiniz çok sayıda yer ve aktivite bulunuyor. Önerimiz, Momchilova Kalesi ile başlamanız. Gradat kasabasındaki bu kale, Rhodope Dağları’nın eteklerinde yer alıyor ve soluk kesici bir manzara sunuyor. Her Cumartesi akşamı, kayalara yansıtılan bir projektör ile güncel filmlerin gösterimi de yapılıyor.

3. Gün

Pamporovo
 

Pamporovo kayak turu üçüncü gününe kayak yaparak başladıktan sonra, bu kez de Kaleto Kalesi’ni keşfediyoruz. Koshnitsa Köyü’nde bulunan kaleye, yaklaşık 20 dakikalık bir yürüyüşten sonra ulaşılabiliyor. Yol üzerinde iki adet doğal mağaranın içinden geçmeniz gerektiği için, etkileyici ve farklı bir doğa yürüyüşü yapmış oluyorsunuz. Kalede ise sizi muhteşem bir manzara karşılıyor. Manzaraya karşı demli bir çay içmeyi unutmayın! Aynı bizdeki gibi ince belli bardaklarda servis ediliyor. Günün geri kalanında, tesislere geri dönüp kayak yapmaya devam edebilirsiniz.

4. Gün

Pamporovo >> İstanbul
 

Otelinizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. 
Transfer almış olan misafirlerimizin uçuş saatlerinden 3 saat önce otellerinden alınarak transferleri gerçekleşecektir. Transfer almayı tercih etmemiş misafirlerimiz ise kendi imkanlarıyla uçuş saatlerinden 3 saat önce havaalanına geçebilirler.
İstanbul’a varışınızı takiben seyahatiniz  son bulacaktır.

 

 

 

 

Fiyatlara dahil olan hizmetler

Uçuşlar

Havalimanı Vergileri

Havalimanı > Otel > Havalimanı Transferleri

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler

Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz

15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız

Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri

Tüm kişisel harcamalarınız

Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)

Vize Hizmetleri

Önemli

Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.

Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.

Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Tur sorumlu değildir.

Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.