Tiara Hotel & Spa (Bursa Osmangazi Çekirge)


Tiara Hotel & Spa (Bursa Osmangazi Çekirge)

Tiara Hotel & Spa

     

 

Genel Bilgiler :

 

 

 

 

 

 

 

TOPLAM ODA SAYISI:145adet

 

STANDART :23adet / 17 –21 m2

STANDART DELUXE:84adet / 21 –29 m2

JUNIOR :6 adet / 35 –47 m2

SUPERIOR:12 adet / 32 m2

EXECUTIVE :20 adet / 35 -49m2

Sıcak ve yalın dekorasyonuyla, 145odası ile misafirlerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlandı.

ODA TİPLERİ VE ÖZELLİKLERİ:

EXECUTIVE ODA: 20 ADET

35-49 m2; Executiveodalarımız ova ve şehir manzaralıdır. Tüm odalarda termal su, hidromasajlı küvet, LCD TV, kablosuz internet, mini bar (ücretli), taşınabilir bilgisayar ve telefon şarj etme olanağı olan dijital elektronik kasa, klima, saç kurutma makinesi, su ısıtıcı ve çay-kahve ikram seti (ücretsiz), telefon (ücretli), 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Odalarımıza 1 adet tek kişilik yatak ilave edilebilir.

JUNIOR: 6 ADET

35-47m2; JuniorSuite odalarımızdatermal su, küvet, LCD TV, kablosuz internet, mini bar (ücretli), taşınabilir bilgisayar ve telefon şarj etme olanağı olan dijital elektronik kasa, klima, saç kurutma makinesi, su ısıtıcı ve çay-kahve ikram seti (ücretsiz), telefon (ücretli), 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Odalarımızda 1 adet çift kişilik yatak olabilir koltuk bulunmaktadır. Ayrıca 1 adet tek kişilik yatak ilave edilebilmektedir.

SUPERIOR: 12 ADET

32m2; Superiorodalarımızdatermal su, oda içerisinde ya da banyo içerisinde hidro masajlıküvet, LCD TV, kablosuz internet, mini bar (ücretli), taşınabilir bilgisayar ve telefon şarj etme olanağı olan dijital elektronik kasa, klima, saç kurutma makinesi, su ısıtıcı ve çay-kahve ikram seti (ücretsiz), telefon (ücretli), 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Odalarımıza 1 adet tek kişilik yatak ilave edilebilmektedir.

STANDART DELUXE: 84 ADET

-29m2; Standart Deluxeodalarımızdatermal su, LCD TV, kablosuz internet, mini bar (ücretli), taşınabilir bilgisayar ve telefon şarj etme olanağı olan dijital elektronik kasa, klima, saç kurutma makinesi, su ısıtıcı ve çay-kahve ikram seti (ücretsiz), telefon (ücretli), 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Odalarımıza 1 adet tek kişilik yatak ilave edilebilmektedir.

STANDART: 23 ADET

17-21m2; Standartodalarımızdatermal su, LCD TV, kablosuz internet, mini bar (ücretli), taşınabilir bilgisayar ve telefon şarj etme olanağı olan dijital elektronik kasa, klima, saç kurutma makinesi, su ısıtıcı ve çay-kahve ikram seti (ücretsiz), telefon (ücretli), 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Odalarda sadece 1 adet french bed mevcut olup, ilave yatak uygulaması yoktur.

 

Önemli Bilgiler

 

STD odalar FRENCH BED VE MAX 2 KİŞİ KAPASİTELİDİR.

 

Otelimiz bünyesinde yer alan Fin Hamamları revizyona alınmıştır. Bu sebeple bir süre kullanım dışı olacaktır

 

Otel Konsepti

 

YİYECEK VE İÇECEK ALANLARI

 

Ahşap ve bakırın doğal uyumu içinde misafirlerini ağırlayan Tivona Restaurant, sabahları zengin açık büfe kahvaltı sunuyor. En taze ve lezzetli ürünlerin kullanıldığı Tivona Restaurant, tüm misafirlerinindamak zevkine uygun çeşitler barındırıyor.Öğle ve akşam yemekleri için A’la Carte olarak hizmet veren restaurantımız; İtalyan ve Akdeniz mutfaklarına ev sahipliği yaparken, Türk mutfağından esintilerle de seçeneklerini arttırıyor. Zengin şarap kavı, her damak zevkine göre seçim sunarken, günün her saati özenle hazırlanan kahve çeşitleri keyifli sohbetlere eşlik ediyor.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

“ OTEL DEĞİŞEN OPERASYON KOŞULLARINDAN DOLAYI KONSEPT ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Musaitlik ve Rezervasyon İçin Bize Ulaşabilirsiniz..